Odszkodowanie dla właściciela mieszkania od gminy za brak lokalu socjalnego – kiedy można żądać wypłaty?
Odszkodowanie dla właściciela mieszkania od gminy za brak lokalu socjalnego – kiedy można żądać wypłaty? https://adwokatgabrysiak.pl/wp-content/uploads/2026/06/odszkodowanie-dla-wlasciciela-mieszkania-od-gminy-za-brak-lokalu-socjalnego-kiedy-mozna-zadac-wyplaty-1024x608.png 1024 608 Kancelaria adwokacka Katarzyna Gabrysiak https://adwokatgabrysiak.pl/wp-content/uploads/2026/06/odszkodowanie-dla-wlasciciela-mieszkania-od-gminy-za-brak-lokalu-socjalnego-kiedy-mozna-zadac-wyplaty-1024x608.pngWłaściciele mieszkań często napotykają trudności z odzyskaniem lokalu, gdy osobie eksmitowanej przyznano prawo do lokalu socjalnego, którego gmina nie zapewnia. W takich sytuacjach możliwe jest dochodzenie odszkodowania za poniesione straty wynikające z braku wykonania obowiązków przez gminę.































